Esta é umha versom antiga do documento!

Directivas anteriores da Associaçom Galega da Língua

2009 - 2012

Eleita a 6 de Julho de 2009 rematou o seu mandato o 13 de Outubro de 2012.

  • Valentim R. Fagim, presidente, o 5º, da Agal.
  • Miguel R. Penas, vice-presidente.
  • Eugénio Outeiro, secretário.
  • Manuel César Vila, tesoureiro.
  • Gerardo Uz, vogal.
  • Jéssica Beiroa, vogal.
  • Suso Sanmartim, vogal.

Conselho da AGAL eleito em 2009

2007 - 2009

Eleita a 16 de Junho de 2007 rematou o seu mandato o 6 de Julho de 2009.

  • Alexandre Banhos, presidente, o 4º, de Agal.
  • Isaac Alonso Estraviz, vice-presidente.
  • Jose Manuel Outeiro, secretário.
  • Ana Maria Cabanas, tesoureira.
  • José Paz, vogal.
  • Manuela Ribeira, vogal.
  • José Manuel Barbosa, vogal.
  • Margarida Martins, vogal.
  • Miguel Conde, vogal.
  • Iolanda Docampo, vogal.
  • Héctor Canto, vogal.

2003 - 2007

Eleita a 6 de Junho de 2003 rematou o seu mandato o 16 de Junho de 2007.

  • Bernardo Penabade, presidente, o 3º, da Agal.
  • Isaac Alonso Estraviz, secretário.
  • Jesus Miguel Conde Llinars, tesoureiro.
  • Óscar Dias Fouces, contador.
  • Raquel Miragaia Rodrigues, vogal.
  • Anjo Gonçales, vogal.
  • Miguel R. Penas, vogal.
QR Code
QR Code pt_agal:directivas_anteriores (generated for current page)